Ehong Ng
Choo Ng
3rd Place &
Cons Finals
EXD215 8/14 6:30p 21-15,21-16 T Nguyen
A Zhu
E Ng
C Ng
Cons Semi
EXD213 8/14 6:00p DNR A Wang
J Leo
T Nguyen
A Zhu
EXD214 8/14 6:00p 21-9,21-10 S Pan
R Tam
E Ng
C Ng
Cons Quarter
EXD209 8/14 5:30p DNR E Leo
S Li
A Wang
J Leo
EXD210 8/14 5:30p 21-18,21-10 T Lei
J Fung
T Nguyen
A Zhu
EXD211 8/14 5:30p 21-13,21-0 N Law
F Ling
S Pan
R Tam
EXD212 8/14 5:30p 21-9,21-10 V Tam
D Chan
E Ng
C Ng
Cons Round 2
EXD201 (TBD) E Leo
S Li
EXD202 8/14 5:00p 21-12,21-8 P Kaur
P Singh
A Wang
J Leo
EXD203 8/14 5:00p DNR T Lei
J Fung
C Wong
A Zheng
EXD204 (TBD) T Nguyen
A Zhu
EXD205 (TBD) N Law
F Ling
EXD206 8/14 5:00p DNR R Nandisha
A Purvachar
S Pan
R Tam
EXD207 8/14 5:00p DNR V Tam
D Chan
J Wu
W Wong
EXD208 (TBD) E Ng
C Ng
Round 1
EXD001 Bye Jessica Kuang / LiangQi Wang
EXD002 Bye Ellie Leo / Sean Li
EXD003 8/14 4:00p 21-14,21-12 Prabhleen Kaur / Prabh Simran Singh Nikita Sharma / Alvin Tsao
EXD004 8/14 4:00p 21-14,21-16 Brandon Lee / Natalee Lam Aliana Wang / Jayden Leo
EXD005 Bye Terence Lei / Jessica Fung
EXD006 8/14 4:00p 21-5,21-11 Claudia Xu / Bryan Xu Chris Wong / Ashley Zheng
EXD007 Bye Tommy Nguyen / Ally Zhu
EXD008 Bye Tung Chiu / Wendy Wang
EXD009 Bye Nathan Law / Fiona Ling
EXD010 Bye Amit Bhat / Vidisha Bhat
EXD011 8/14 4:00p 21-4,21-9 Rakshith Nandisha / Akarsha Purvachar Jason Yang / Audrey Zhao
EXD012 8/14 4:00p 18-21,21-8,21-13 Shu-Ying Yang / Reginald Jenkins Sandy Pan / Ryan Tam
EXD013 8/14 4:00p 18-21,21-12,21-17 Macy Fu / Benji Ryujin Valerie Tam / David Chan
EXD014 8/14 4:30p DNR Junyao Wu / Wing Wong Kayleen Chin / Louheng Feng
EXD015 Bye Ehong Ng / Choo Ng
EXD016 Bye Hrishikesh Pendurkar / Veronica Dao
Round 2
EXD017 8/14 4:30p DNR J Kuang
L Wang
E Leo
S Li
EXD018 8/14 4:30p 21-11,21-11 N Sharma
A Tsao
B Lee
N Lam
EXD019 8/14 4:30p 21-1,21-1 T Lei
J Fung
C Xu
B Xu
EXD020 8/14 4:30p 22-20,21-17 T Nguyen
A Zhu
T Chiu
W Wang
EXD021 8/14 4:30p 21-18,21-18 N Law
F Ling
A Bhat
V Bhat
EXD022 8/14 4:30p 21-18,21-10 J Yang
A Zhao
S Yang
R Jenkins
EXD023 8/14 5:00p 21-8,21-8 M Fu
B Ryujin
K Chin
L Feng
EXD024 8/14 5:00p 21-18,21-18 E Ng
C Ng
H Pendurkar
V Dao
Quarter
EXD025 8/14 5:30p 20-22,21-12,21-18 J Kuang
L Wang
B Lee
N Lam
EXD026 8/14 5:30p 21-17,21-10 C Xu
B Xu
T Chiu
W Wang
EXD027 8/14 5:30p 21-19,21-14 A Bhat
V Bhat
S Yang
R Jenkins
EXD028 8/14 5:30p 21-15,21-15 K Chin
L Feng
H Pendurkar
V Dao
Semi
EXD029 8/14 6:00p 21-14,21-19 B Lee
N Lam
T Chiu
W Wang
EXD030 8/14 6:00p 21-11,21-11 S Yang
R Jenkins
K Chin
L Feng
Finals
EXD031 8/14 6:30p 7-21,22-20,21-12 T Chiu
W Wang
K Chin
L Feng
2nd Place &
Kayleen Chin
Louheng Feng
Winner &
EXD Updated: 9/5/21 5:58 pm